Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - bioires

Strony: [1]
1
Subiekt GT / Zmiana stawki Vat
« dnia: Maj 10, 2020, 13:35:53 »
Dzień dobry,
Z dniem pierwszym czerwca zmieniają mi się stawki VAT na niektóre produkty. Będę miał pewien problem z drukowaniem dokumentów końcowych. Na fakturach zakupowych będę miał towar przyjęty z 8% VATem, a sprzedaż będzie z 23% Vatem. Pojawi się więc przy drukowaniu PA "błąd interfejsu" na drukarce fiskalnej.
W jaki sposób mogę to uniknąć?
Pozdrawiam

2
Subiekt GT / Odp: Status fiskalny:niezarejestrowany
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 13:49:54 »
Rzeczywiście przy testowaniu połączenia pojawia sie status "Brak połączenia". Powinienem spróbować zaktualizować sterowniki, czy wykonać jakieś inne działanie?

3
Subiekt GT / Odp: Status fiskalny:niezarejestrowany
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 13:35:08 »
W jaki sposób mogę sprawdzić poprawność komunikacji z drukarką?

4
Subiekt GT / Status fiskalny:niezarejestrowany
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 13:29:54 »
Witam,
Od dwóch dni mam pewien problem - program Subiekt przestał dodawać "znacznik" w polu status fiskalny. Inaczej mowiąc status fiskalny nadal widnieje jako niezarejestrowany pomimo wybicia i wydrukowania paragonu, powoduję to, że paragon może zostać kolejny raz wydrukowany.
Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

5
Poprzez Sello. Ręcznie tworzyliśmy relację pomiędzy aukcjami na Allegro, a towarami w programie Subiekt

6
Witam,

Poszukuję osoby, która podjęłaby się - oczywiście odpłatnie - dokończenia integracji Sello z Subiekt GT, bądź też użycie innego programu, umożliwającego automatyczne generowanie paragonów w programie Subiekt

Na tę chwilę udało nam się zsynchronizować połączenie pomiędzy oboma programami i przypisaliśmy wszystkie aukcję z Allegro do towarów z programu Subiekt. Potrzebujemy teraz osoby, która przygotowałaby możliwość automatycznego generowania paragonów oraz FV. Chodzi o to, aby dla jednego kupującego, poszczególne sprzedane przedmioty były automatycznie grupowane w jedną transakcję i zostawałby in doliczany odpowiedni rodzaj transportu, a następnie istniała możliwość stworzenia paragon.

Jeżeli jest ktoś chętny podjąć się tego działania proszę o kontakt na mail biuro@bioires, bądź zostawienie wiadomości pod tym postem

Pozdrawiam

Strony: [1]