Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - dkozlowski

Strony: [1] 2 3 ... 1004
1
Z podstaw obsługi programu - aby móc zaznaczyć więcej niż jeden wiersz to w parametrach listy (prawy myszy->Operacje na liście->Parametry listy) należy włączyć "Multiwybór": https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/535,insert-gt-jak-zaznaczyc-kilka-pozycji-na-liscie.html... Co do reszty to tak połamałeś język polski, że nie rozumiem o co Ci chodzi z tą nowszą wersją programu.

2
Subiekt GT / Odp: Operacje bankowe
« dnia: Dzisiaj o 16:25:09 »
Czyli pod hasłem "okno rozliczania dokumentów" krył się "moduł Operacje operacje bankowe"... Nie ma parametrów do sposobu generowania tytułu spłaty na podstawie rozliczeń, ale można to zmienić serwisowo/wdrożeniowo/rozwiązaniem dodatkowym.

3
Subiekt GT / Odp: Praca zdalna
« dnia: Wczoraj o 20:51:46 »
Zalety i wady każdego rozwiązania były już niezliczoną ilość razy opisywane na forum... Polecam zamówić taką usługę u kogoś, kto się na tym zna.

4
Subiekt GT / Odp: Praca zdalna
« dnia: Wczoraj o 20:23:41 »
Tak, nie.

5
Subiekt GT / Odp: Praca zdalna
« dnia: Wczoraj o 20:13:22 »
2x Tak.

6
Rewizor GT / Odp: RZiS
« dnia: Wczoraj o 19:32:53 »
Pokaż dane, to może ktoś pomoże.

7
Subiekt GT / Odp: skróty klawiszowe
« dnia: Wczoraj o 10:01:46 »
Znając możliwości konfiguracji czytników - powinno dać się uzyskać taki efekt - ale nie miałem okazji realizować takiej konfiguracji. Oczywiście potrzebny jest czytnik z takimi możliwościami, "chińczyki", których kilka widziałem ich nie posiadają. 

8
Subiekt GT / Odp: Raport kasowy wydruk
« dnia: Marzec 26, 2020, 17:56:09 »
A zdradzisz z jakiego wzorca wydruku korzystasz ? Z tego co na szybko spojrzałem to wzorzec "Raport kasowy" sortuje pozycje według kolejności wprowadzania,  "Raport kasowy wg kolejności wprowadzania" według daty dokumentu i kolejności wprowadzania.

9
Technicznie jest to możliwe.

11
Rewizor GT / Odp: Rewizor - nie wylicza sprawozdania RZiS
« dnia: Marzec 26, 2020, 12:42:05 »
Doraźnie można odbudować indeksy w bazie danych i czekać na wykonanie zestawienia "do skutku".

12
Rewizor GT / Odp: Rewizor - nie wylicza sprawozdania RZiS
« dnia: Marzec 26, 2020, 11:37:42 »
W takim razie timeout został już wydłużony, nie wiemy tylko do jakiej wartości... Wszystko wskazuje na problem wydajnościowy, przy większej ilości danych i/lub kont zestawienia te potrafią się liczyć godzinami/dniami, proszę spróbować dla mniejszego zakresu kont.

13
Rewizor GT / Odp: Rewizor - nie wylicza sprawozdania RZiS
« dnia: Marzec 26, 2020, 09:54:24 »
Ile czasu się "mieli" (w sekundach) ? No i pytaj informatyka skoro masz go do dyspozycji i raczej za darmo tego nie robi...

14
Forum Sprzedawców / Odp: PROŚBA O POMOC FV SPRZEDAZY/ZALICZKOWA
« dnia: Marzec 26, 2020, 09:53:07 »
BŁĘDNIE WYSTAWILIŚMY W SUBIEKT GT FA ZALICZKOWĄ , MIANOWICIE JAKO FV SPRZEDAŻY A NIE ZALICZKOWA DLA KLIENTA PRYWATNEGO. CZY MOŻEMY USUNĄĆ FV SPRZEDAŻY I WYSTAWIĆ FV ZALICZKOWĄ ?

Tak.

NO I JAK Z PARAGONEM?

No standardowo - należy wydrukować tylko raz.

15
Pojawił się nie dawno taki problem, jest to błąd programu, proszę skorzystać z usług serwisanta (dostawca programu/serwisant/teleKunsultant) w celu usunięcia pozostałości tej kompensaty.

Strony: [1] 2 3 ... 1004