Szlag mnie trafi bo non stop coś, ja nie jestem informatykiem i nie znam się na tym:( w ustawieniach przy pozycji korekta faktury sprzedaży wychodzi wzorzec KFS standard 2014 jako aktywny - (bo jest tylko przy tym wzorcu ptaszek)a wydrukować się nie da, sprawdzałam nie da się żadnego wydrukować, czyli narazie do momentu wykupu abonamentu nie da się tego wydrukować tak mam to rozumieć?ten abonament przez internet się kupuje?Ale dziwne jest dla mnie to, że w tej wersji nie ma żadnej dostępnej opcji wydruku tej f-ry
Dziękuję
Zastanów się trochę. Producent stworzył program i go sprzedał. Analogicznie producent opon wyprodukował i sprzedał opony letnie.
Wchodzi nowa zmiana prawa, ktora określa nowy wzorzec wydruku - analogicznie wchodzi przepis o obowiazku jeżdzenia zimą na oponach zimowych.
Producent oprogramowania sadza programistę/ów do wykonania tego zadania czyki utworzenia nowego wzorca i zaimplementowania go w programie, wypuszcza ulepszenie
Producent opon zapędza działa ropzwoju do opracowania nowej technologi i podejmuje produkcję opon zimowych.
Oba te działania wymagają poniesienia przez producentów jakichś (i to wcale niemałych) kosztów. Co teraz mają zrobić - rozdać za darmo wszystkim użytkownikom?
Przypominam, ze naczelnym motywem prowadzenia działaności jest zysk, bo z czegoś trzeba utrzymać tą działaność.
Producent oprogramowania rozwiązał to przez abonamenty - wykupisz, to w okresie ważności abonamentu masz prawo do wszytkich poprawek u ulepszeń, które wyjdą w tym czasie (ważności abonamentu), bo taka jest specyfika oprogramowania, że można je ulepszać.
Producent opon nie ma takiej możliwości, bo jego produkt jest jednorazowy i zamknięty, wobec czego sprzedaje nowe opony.
W sumie efekt jest ten sam - zaplacisz, to masz.