Forum Użytkownikow Subiekt GT

InsERT GT => Subiekt GT => Wątek zaczęty przez: h2distr w Wrzesień 21, 2017, 10:56:47

Tytuł: Logo na fakturze - problem
Wiadomość wysłana przez: h2distr w Wrzesień 21, 2017, 10:56:47
Witajcie,
chciałbym dodać logo na fakturze. Powielam mój wzorzec, a następnie robię wszystkie kroki tak jak są na stronie insertu. Pod koniec dodawania loga wyskakuje mi takie okienko, gdzie zawsze klikam nie. Po wszystkich krokach, gdy drukuję fakturę to urywa w połowie nagłówek, a resztę faktury nie drukuje. Macie może pomysł dlaczego tak jest?

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Logo na fakturze - problem
Wiadomość wysłana przez: pir w Wrzesień 21, 2017, 11:04:54
Wpisz w google "Zmiana wysokości nagłówka insert gt" i podążaj za pierwszym linkiem.

Tak na oko coś źle ustawiasz, lub masz za duże logo. Tylko akurat estetyka papieru firmowego, to kwestia gustu więc nie za bardzo jest o czym dyskutować i zrobisz jak zechcesz.
Tytuł: Odp: Logo na fakturze - problem
Wiadomość wysłana przez: dkozlowski w Wrzesień 21, 2017, 11:59:22
Pod koniec dodawania loga wyskakuje mi takie okienko, gdzie zawsze klikam nie.

Wystarczy przeczytać informacje wyświetlane przez program, które też zamieściłeś i się do nich zastosować - zmieniasz istotne parametry nagłówka bez aktualizacji wzorca i dziwisz się, że nie działa poprawnie... Aby nie aktualizować wszystkich wzorców można zrobić to pojedynczo, należy otworzyć konfigurację, przejść na zakładkę "Nagłówek" i zamknąć okno przyciskiem "OK".