Forum Użytkownikow Subiekt GT

InsERT GT => Subiekt GT => Wątek zaczęty przez: Daftpunky w Wrzesień 05, 2020, 14:41:31

Tytuł: Nowy komputer do subiekta
Wiadomość wysłana przez: Daftpunky w Wrzesień 05, 2020, 14:41:31
Cześć wszystkim. Posiadam w firmie 10 letni komputer (win7 serwer) na którym mam zainstalowany subiekt gt. Niestety coś się dzieje z dyskiem i zastanawiam się nad wymiana całego komputera na coś lepszego. Czy polecacie zostać przy Windows 7 czy może 10? Czy jeżeli na drugim komputerze mam Windows 7 to nie będzie problemu z połączeniem się z nowym komputerem z win10?

Pozdrawiam serdecznie
Tytuł: Nowy komputer do subiekta
Wiadomość wysłana przez: candy w Wrzesień 05, 2020, 15:48:43
Bierz W10, nie ma z tym żadnych problemów
Tytuł: Nowy komputer do subiekta
Wiadomość wysłana przez: Daftpunky w Wrzesień 05, 2020, 17:00:04
Bardzo dziękuję :) a czy na komputerze z 2 stanowiska - kliencie, będę musiał jeszcze raz instalować subiekta? Czy zmienię ip i nazwę serwera i się połączę?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Nowy komputer do subiekta
Wiadomość wysłana przez: candy w Wrzesień 05, 2020, 17:36:45
Oczywiście nic nie będziesz musiał instalować (zakładając że na na nowym serwerze będzie taka sama wersja GT jak na starym).
Trzeba jedynie skonfigurować połączenie (nazwa serwera/instancji/ew. port).
Tytuł: Nowy komputer do subiekta
Wiadomość wysłana przez: Daftpunky w Wrzesień 06, 2020, 12:18:41
Dziękuję za odpowiedź. Na starym serwerze mam subiekt 1.63 i bazy sql 2008 i sql 2014 (Windows 7). Czyli na nowym serwerze muszę zainstalować tą samą wersję programu. Co natomiast z bazami danych? Te same czy najnowsze?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka