Forum Użytkownikow Subiekt GT

InsERT GT => Subiekt GT => Wątek zaczęty przez: Doering w Luty 03, 2011, 09:28:53

Tytuł: Subiekt GT - błąd przy wystawianiu faktury do paragonu
Wiadomość wysłana przez: Doering w Luty 03, 2011, 09:28:53
Zmieniłem Subiekt dla Windows na Subiekt GT i ... problem

W "Sprzedaży detalicznej" mam kilkanaście paragonów z miesiąca.
Próbuję do jednego z nich wystawić fakturę -> "wypisz fakturę detaliczną" i zamiast faktury otrzymuję dość niejasny błąd:
"Subiekt GT - niedopasowanie typu".

Jakieś sugestie ?
Brakuje jakiś parametrów ?

Pozdrawiam,

WD
Tytuł: Odp: Subiekt GT - błąd przy wystawianiu faktury do paragonu
Wiadomość wysłana przez: sztywniak w Luty 03, 2011, 09:41:58
wejdz do parametrów Faktury detalicznej i zobacz czy czasami nie masz gdzieś przypisanego np poziomu cen którego nie ma.
tak się dzieje jak ktoś skasuje poziom cen, kategorie ... i nie poprawi w parametrach dokumentu
Tytuł: Odp: Subiekt GT - błąd przy wystawianiu faktury do paragonu
Wiadomość wysłana przez: Doering w Luty 03, 2011, 09:54:40
Dzięki - dokładnie tak.
Problemem był _brak_ zdefiniowanego poziomu cen w: /administracja/parametry - faktury Vat detaliczne.


WD
Tytuł: Odp: Subiekt GT - błąd przy wystawianiu faktury do paragonu
Wiadomość wysłana przez: radeks1968 w Wrzesień 09, 2016, 09:31:25
mam podobny problem z tym że ja nie moge wystawic faktury do paragonu .Wyskakuje dymek "nieznany bŁad" nie wiem od kiedy bo rzadko sie wystawia faktury do paragonu . wersja 1,32
Tytuł: Odp: Subiekt GT - błąd przy wystawianiu faktury do paragonu
Wiadomość wysłana przez: birds22 w Wrzesień 09, 2016, 09:49:49
W pierwszej kolejności polecam aktualizację do najnowszej wersji (albo sprawdzenie tej bazy na najnowszej wersji na innym komputerze).

Niestety sam widzisz, że komunikat błędu jest "dość ubogi", więc ciężko jest wywnioskować co może być przyczyną takiego stanu rzeczy bez zajrzenia do bazy danych.
Tytuł: Odp: Subiekt GT - błąd przy wystawianiu faktury do paragonu
Wiadomość wysłana przez: radeks1968 w Wrzesień 09, 2016, 11:56:21
dzieki za odpowiedz.Mysle ze stalo sie tak po aktualizacji do najnowszej testowej wersji , ktora niepotrzebnie wgrywalem bo nie potrzebuje tak rozwinietego programu.generalnie magazyn paragony i 5 faktur na miesiac .Mam jeszcze inne potrzeby niz najnowsza wersja Subiekta GT.W zasadzie przez firmę mam co mam .Chcialem kombinowac sklep internetowy z subiektem aby odrazu sciagac stany ale to bez sensu bo sklepy internetowe nie dzialaja  no chyba ze wszystko na allegro wystawisz.
Tytuł: Odp: Subiekt GT - błąd przy wystawianiu faktury do paragonu
Wiadomość wysłana przez: dkozlowski w Wrzesień 09, 2016, 14:01:55
dzieki za odpowiedz.Mysle ze stalo sie tak po aktualizacji do najnowszej testowej wersji

O czym piszesz ? Najnowsza wersja na dzień dzisiejszy to 1.44 SP1, a nie 1.32 ? Zawsze można zaktualizować program do najnowszej wersji.

Mam jeszcze inne potrzeby niz najnowsza wersja Subiekta GT.W zasadzie przez firmę mam co mam .Chcialem kombinowac sklep internetowy z subiektem aby odrazu sciagac stany ale to bez sensu bo sklepy internetowe nie dzialaja  no chyba ze wszystko na allegro wystawisz.

Działają, ale nie same, trzeba zainwestować trochę czasu i pieniędzy, aby klienci się o nim dowiedzieli, jeden ze sposobów to pozyskiwanie klientów przez Allegro.