Forum Użytkownikow Subiekt GT
InsERT GT => Subiekt GT => Wątek zaczęty przez: adi1529 w Styczeń 07, 2019, 11:36:21
-
Witam .
Otóż mam 3 magazyny zrobione w programie i do kazdego magazynu mam inny wzorzec wydruku . Czy idzie to jakoś zrobic zeby do danego magazynu byl przypisany dany wzorzec wydruku zebym co zmiane magazynu recznie tego nie musial zmieniac ?
-
Też szukałem takiego rozwiązania i nie udało mi się znaleźć. Z chęcią bym skorzystał jak znajdziesz.
-
Standardowo na pewno nie.
W wielu wypadkach za to są się zrobić jeden wzorzec, który wygląda różnie, w zależności od magazynu.
-
Ja też chciałem mieć wybór wzorca, a przynajmniej nagłówka i stopki, na podstawie magazynu i/lub kategorii dokumentu, ale okazało się to raczej nie możliwe... :-(
W końcu zaszyłem logikę wyboru bezpośrednio w samym wzorcu.
-
Można tylko potwierdzić, że jedyna możliwość w GT to zmiana logiki po stronie wzorca wydruku, poszukiwaną funkcjonalność oferuje Navireo.